Пошук тільки за назвою
Головна сторінка > Посібник користувача електромобіля > Вступна інформація про електромобіль

Вступна інформація про електромобіль

Електромобіль рухається за допомогою акумулятора та електродвигуна. Звичайні автомобілі використовують двигун внутрішнього згоряння та бензин у якості палива, а електромобілі використовують електричну енергію від акумулятора високої напруги.

Тому електромобілі більш екологічні, оскільки їм не потрібно паливо та вони не викидають вихлопні гази.

Характеристики електромобілів

Електромобіль рухається за допомогою електричної енергії, яка зберігається всередині акумулятора високої напруги. Цей метод запобігає забрудненню повітря, оскільки паливо, наприклад бензин, не потрібне, і тому не відбувається викид вихлопних газів.

Крім того, у електричному транспортному засобі також використовується високоефективний електродвигун. У порівнянні зі звичайними транспортними засобами з двигуном внутрішнього згоряння двигун створює набагато менше шуму та вібрації під час руху.

Під час гальмування або їзди по схилу вниз для заряджання акумулятора високої напруги використовується рекуперативне гальмування. Це мінімізує втрати енергії та збільшує запас ходу.

Якщо заряду акумулятора недостатньо, можна зарядити електромобіль за допомогою зарядного пристрою змінного струму (L2-Normal), зарядного пристрою постійного струму та крапельного заряджання (L1-Trickle). (Див. Детальніше.)

Інформація про акумулятор

Автомобіль обладнано акумулятором високої напруги, який постачає електроенергію для двигуна та кондиціонера, а також заряджає допоміжний акумулятор (12 В), який приводить у дію всі інші 12-вольтові системи.

Допоміжний акумулятор автоматично заряджається, коли електромобіль знаходиться в режимі готовності READY та під час заряджання акумулятора високої напруги.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Що робить рекуперативне гальмування?

Він використовує електродвигун під час уповільнення, щоб вивільнити кінетичну енергію та перетворити її в електричну енергію, таким чином заряджаючи акумулятор високої напруги.