Регулювання заднього сидіння
Складання спинки заднього сидіння
Необхідні дії
-
Опустіть задні підголівники в крайнє нижнє положення.
-
Потягніть на себе важіль складання спинки сидіння, а потім складіть сидіння до передньої частини автомобіля.
Розкладання спинки заднього сидіння
-
Підніміть і потягніть спинку сидіння назад, потягнувши за важіль складання спинки. Із зусиллям потягніть за спинку сидіння, щоб вона із клацанням стала на місце.
-
Поверніть задній пасок безпеки в потрібне положення.
-
Якщо ви хочете трохи нахилити спинку заднього сидіння, потягнувши за важіль складання спинки сидіння, штовхніть верхню частину спинки заднього сидіння назад. (за наявності)
-
Ніколи не намагайтеся регулювати сидіння, коли транспортний засіб рухається або на задньому сидінні знаходиться пасажир, оскільки сидіння може раптово переміститися й призвести до травмування пасажира.
-
Призначення складних задніх сидінь — це можливість перевозити довші предмети, які неможливо було розмістити у вантажній зоні. Ніколи не дозволяйте пасажирам сидіти на складеній спинці сидіння під час руху автомобіля. Таке положення для сидіння неправильне, крім того паски безпеки недоступні для використання. Це може призвести до тяжкої травми або смерті в разі аварії або раптової зупинки. Предмети, які перевозяться на складених спинках, не повинні виступати над верхньою частиною передніх сидінь. Це може призвести до того, що вантажі можуть зіслизнути вперед і стати причиною травми або пошкодження під час раптової зупинки.
-
Не складайте задні сидіння, якщо пасажири, домашні тварини чи багаж знаходяться на задніх сидіннях. Це може спричинити травми пасажирів і домашніх тварин або пошкодження багажу.
-
Коли ви повернете спинку сидіння у вертикальне положення, утримуйте спинку сидіння й піднімайте її повільно. Якщо спинку сидіння підняти, не утримуючи її, спинка сидіння може відкинутися вперед, що призведе до випадкового травмування людини через удар об спинку сидіння.
-
Багаж завжди має бути закріплений для запобігання його розкиданню по салону автомобіля під час зіткнення та травмуванню осіб, які знаходяться в автомобілі. Не залишайте предмети на задніх сидіннях, оскільки вони не можуть бути надійно закріплені та в разі зіткнення можуть вдарити пасажирів на передніх сидіннях.
-
Під час завантаження або розвантаження автомобіля двигун має бути вимкненим, автоматична коробка передач має бути в положенні «Р» (стоянка), а стоянкові гальма — надійно застосовані. У разі недотримання цих умов автомобіль може рушити з місця, якщо поворотний селектор передач буде випадково переміщено в інше положення.
-
Ніколи не намагайтеся регулювати сидіння, коли транспортний засіб рухається або на задньому сидінні знаходиться пасажир, оскільки сидіння може раптово переміститися й призвести до травмування пасажира.
-
Будьте обережні, щоб руки або пальці не зачепилися за механізми сидіння під час регулювання.
-
Повертаючи задні сидіння у вертикальне положення, не забудьте повернути задні ремені безпеки в правильне положення. Розміщення пасків безпеки через їхні напрямні допоможе запобігти заклинюванню пасків позаду або під сидіннями.
-
Коли ви складете спинку заднього сидіння, вставте пряжку в паз між спинкою заднього сидіння й подушкою. Це може запобігти пошкодженню пряжки задньою спинкою сидіння.
-
Під час розкладання спинки заднього сидіння не докладайте надмірних зусиль,
-
Інакше спинку сидіння буде зафіксовано в другому положенні. Це звичайна ситуація, і за потреби ви можете встановити спинку в потрібне положення.