Saugos diržų priežiūra
Saugos diržų negalima ardyti ir keisti jų konstrukcijos. Be to, reikia saugoti, kad saugos diržų ir jų metalinių detalių nepažeistų sėdynių ar durų vyriai ar kitokia mechaninė jėga.

-
Grąžindami galinės sėdynės atlošą į vertikalią padėtį po to, kai jis buvo atlenktas, stenkitės nepažeisti saugos diržų ar sagties. Saugokite, kad saugos diržas ar sagtis neprisispaustų galinėje sėdynėje. Jei pažeidžiamas kuris nors saugos diržas ar sagtis, saugos diržai tampa ne tokie stiprūs ir susidūrimo ar staigaus sustojimo atveju gali nesuveikti ir sukelti sunkų sužalojimą. Jei saugos diržai ar sagtys pažeidžiami, nedelsdami juos pakeiskite.
-
Saulėtu oru uždarytame automobilyje saugos diržai gali įkaisti. Jie gali nudeginti kūdikius ir mažus vaikus.
Reguliarus tikrinimas
Rekomenduojama visus saugos diržus reguliariai tikrinti, ar jie nesusidėvėję ir nepažeisti. Visas pažeistas dalis reikia kuo skubiau pakeisti.
Neišpurvinkite ir nesušlapinkite saugos diržų
Saugos diržai turi būti švarūs ir sausi. Jei diržai išsipurvina, juos galima nuvalyti muilo tirpalu ir šiltu vandeniu. Nenaudokite baliklių, dažiklių, stiprių valiklių ar šveičiamųjų priemonių, nes jos gali pažeisti diržo medžiagą.
Kada reikia keisti saugos diržus
Jei automobilis pateko į eismo įvykį, reikia pakeisti visą saugos diržo mechanizmą ar mechanizmus. Diržus reikia pakeisti, net jei pažeidimų nesimato. Tokiu atveju sistema turi būti pakeista profesionaliose dirbtuvėse. Kia rekomenduoja pasitarti su įgaliotuoju Kia atstovu / remonto partneriu.