Belaidė išmaniojo telefono įkrovos sistema (jeigu yra)

-
A: Indikatorius
-
B: Įkrovimo dėklas
Valdymas
-
Padėkite išmanųjį telefoną belaidžio įkrovimo padėklo viduryje.
-
Prasidėjus belaidžiam įkrovimui, indikatoriaus lemputė pasikeis į oranžinę. Pasibaigus įkrovimui, įsijungs žalia lemputė.
-
Nustatymų meniu galite pasirinkti įjungti arba išjungti belaidžio įkrovimo funkciją.
Veikimo sąlygos
-
Belaidžio įkrovimo sistema sukurta tik vienam išmaniajam telefonui su QI funkcija.

-
Jei belaidžio įkrovimo sistema neveikia, švelniai pajudinkite išmanųjį telefoną ant dėklo, kol įsijungs oranžinė įkrovimo indikatoriaus spalva. Priklausomai nuo išmaniojo telefono tipo, įkrovimo indikatoriaus lemputė gali nepažaliuoti, net jeigu įkrovimas baigtas.
-
Jei belaidis įkrovimas tinkamai neveikia, oranžinė lemputė sublyksės, švies dešimt sekundžių ir tada išsijungs. Tokiais atvejais patraukite išmanųjį telefoną nuo padėklo ir vėl jį ten padėkite, arba patikrinkite įkrovimo statusą dar kartą.
-
Sistema įspėja pranešimu prietaisų skydelyje, jei išmanusis telefonas vis dar yra belaidžiame įkrovimo bloke po to, kai automobilis IŠJUNGTAS ir atidaromos priekinės durys.

Jei tarp belaidžio įkrovimo sistemos ir išmaniojo telefono yra kokių nors metalinių daiktų, pavyzdžiui, monetų, įkrovimas gali būti sutrikdytas. Be to, metalinis daiktas gali įkaisti.

-
Kai belaidžio įkrovimo sistemos vidaus temperatūra pakyla aukščiau nustatytosios, belaidžio įkrovimo funkcija nebeveiks. Vidaus temperatūrai nukritus žemiau nustatyto lygio, belaidžio įkrovimo funkcija ir vėl ims veikti.
-
Jei tarp išmaniojo telefono ir belaidžio įkrovimo padėklo yra koks nors metalinis daiktas, nedelsdami nuimkite telefoną. Metalinį daiktą nuimkite tik tada, kai jis visiškai atauš.
-
Išmanusis įkrovimas gali tinkamai neveikti, jei ant išmaniojo telefono yra kokių nors sunkių priedų.
-
Belaidis įkrovimas sustos, kai naudositės belaidžio išmaniojo rakto paieškos funkcija, kad nekiltų radijo trikdžių.
-
Belaidis įkrovimas sustos, kai išmanųjį raktą išimsite iš automobilio, jam esant užvestam.
-
Belaidis įkrovimas sustos, jei atidarysite kurias nors duris (taikoma automobiliams su išmaniaisiais raktais).
-
Belaidis įkrovimas sustos išjungus variklį.
-
Belaidis įkrovimas sustos, jei išmanusis telefonas ne visiškai kontaktuos su belaidžio įkrovimo padėklu.
-
Belaidžio įkrovimo metu gali būti sugadinti daiktai su magnetinėmis detalėmis, pavyzdžiui, kredito kortelė, telefono kortelė, banko knyga, bet koks transporto bilietas ir t. t.
-
Padėkite išmanųjį telefoną belaidžio įkrovimo padėklo viduryje, kad jis krautųsi geriau. Išmanusis telefonas gali nesikrauti, jei bus padėtas prie įkrovimo padėklo krašto. Neįkraunamas išmanusis telefonas gali labai perkaisti.
-
Jei išmaniajame telefone nėra integruotos belaidžio įkrovimo sistemos, būtina įsigyti atitinkamą priedą.
-
Kai kurių gamintojų išmanieji telefonai gali pranešti apie silpną srovę. Tai dėl tam tikrų išmaniųjų telefono ypatybių, o ne belaidžio įkrovimo funkcijos triktis.
-
Kai kurių gamintojų išmaniųjų telefonų indikatoriai gali ir toliau šviesti geltonai, net jei telefonas visiškai įkrautas. Tai dėl tam tikrų išmaniųjų telefono ypatybių, o ne belaidžio įkrovimo triktis.
-
Ant įkrovimo pado padėjus išmanųjį telefoną be belaidžio įkrovimo funkcijos arba metalinį daiktą gali girdėtis nedidelis triukšmas. Jis kyla, kai automobilis bando nustatyti ant įkrovimo pado padėto įtaiso suderinamumą. Tai neturi jokio poveikio automobiliui ar išmaniajam telefonui.
-
Belaidė mobiliųjų telefonų įkrovimo sistema gali nepalaikyti kai kurių mobiliųjų telefonų, kuriuose „Qi“ funkcija nebuvo patikrinta (
).
-
Tam tikrų mobiliųjų telefonų, turinčių apsaugas, belaidžio įkrovimo sparta gali sumažėti ir belaidis įkrovimas gali nutrūkti.

Sistema neįspėja apie įkroviklyje paliktus kai kurių gamintojų išmaniuosius telefonus. Tai dėl tam tikrų išmaniųjų telefono ypatybių, o ne belaidžio įkrovimo triktis.