Пошук тільки за назвою
Головна сторінка > Особливості вашого автомобіля > Кришка заправної горловини паливного бака > Як зачиняти кришку заправної горловини паливного бака

Як зачиняти кришку заправної горловини паливного бака

  1. Щоб установити на місце кришку, повертайте її за годинниковою стрілкою, поки не почуєте клацання. Це означає, що кришка надійно затягнута.

  2. Закрийте кришку горловини паливного баку, натиснувши на задній центральний край кришки горловини паливного бака.

  3. Якщо кришку заправної горловини паливного бака закрито правильно, її буде заблоковано протягом приблизно 5 секунд.

* Якщо щойно після закриття кришку паливного бака було знову відкрито, її не буде заблоковано. Після цього ще раз добре закрийте кришку паливного бака, і її буде заблоковано протягом приблизно 5 секунд.

Завжди перевіряйте, чи надійно закріплено кришку паливного бака, щоб запобігти розлиттю палива в разі аварії.

УВАГА

Бензин є легкозаймистою та вибухонебезпечною речовиною. Невиконання наведених далі настанов може призвести до ВАЖКИХ ТРАВМ або СМЕРТІ.

  • Читайте попереджувальні написи на заправних станціях і виконуйте їхні вказівки.

  • Перед тим, як заправити автомобіль, зверніть увагу на те, де міститься вентиль аварійного перекриття бензину на заправній станції (за наявності).

  • Перед тим, як торкнутися паливозаправного пістолета, слід зняти можливий електростатичний заряд, торкнувшись голою рукою металевої деталі автомобіля на безпечній відстані від горловини паливного бака, пістолета або іншого джерела бензину.

  • Не користуйтеся мобільним телефоном, заправляючи автомобіль. Електричний струм і (або) електронні завади, джерелом яких є мобільний телефон, можуть запалити пари палива та стати причиною пожежі.

  • Не слід сідати до автомобіля після того, як почнеться його заправляння. Ви може створити електростатичний заряд унаслідок торкання, тертя або ковзання по текстильним виробам, які здатні створювати статичні електричні заряди. Електростатичний розряд може призвести до займання випаровувань палива й пожежі. Якщо вам необхідно сісти в автомобіль, слід знову зняти потенційно небезпечний електростатичний заряд, торкнувшись голою рукою металевої деталі автомобіля на безпечній відстані від горловини паливного бака, паливозаправного пістолета або іншого джерела бензину.

  • Під час заправляння завжди встановлюйте перемикач передач у положення «Р» (Стоянка), активуйте стоянкове гальмо та встановлюйте вимикач запалювання або кнопку «ENGINE START/STOP» (Запуск/зупинка двигуна) у положення «LOCK/OFF» (Блокування/вимкнено).

  • Іскри, що їх утворює електричне обладнання двигуна, можуть призвести до займання випаровувань палива та пожежі.

  • Якщо ви використовуєте переносну паливну каністру дозволеного типу, поставте її на землю, перш ніж заливати в неї паливо. Електростатичний розряд від корпусу каністри може призвести до займання випаровувань палива й пожежі. Від початку заправляння до його завершення слід триматися голою рукою за кузов автомобіля.

  • Використовуйте переносні паливні пластикові каністри затвердженого типу, призначені для перенесення та зберігання бензину.

  • Не запалюйте сірники й запальнички та не паліть і не залишайте запалені цигарки в машині під час знаходження на заправній станції, особливо під час заправляння автомобіля.

  • Не переповнюйте та не заповнюйте до верху бак автомобіля, адже це може призвести до витоку бензину.

  • Якщо під час заправляння автомобіля займається полум’я, не залишайтеся поблизу автомобіля, негайно повідомте менеджера автозаправної станції а потім — місцеву пожежну службу. Виконуйте їхні вказівки з безпеки.

  • Якщо паливо під тиском виривається назовні, воно може потрапити на вашу шкіру й одяг і таким чином наразити вас на небезпеку займання та отримання опіків. Завжди знімайте пробку горловини паливного бака обережно та повільно. Якщо з під пробки сочиться паливо або ви чуєте звук шипіння, зачекайте, поки ці явища не припиняться, і лише після цього повністю зніміть пробку.

  • Завжди перевіряйте, чи надійно закріплено кришку паливного бака, щоб запобігти розлиттю палива в разі аварії.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Переконайтеся, що ви заправляєте автомобіль відповідно до розділу Детальніше.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
  • Уникайте проливання палива на зовнішні поверхні автомобіля. Будь-яке паливо, що потрапляє на пофарбовані поверхні, може пошкодити лакофарбове покриття.

  • Якщо пробка горловини паливного бака потребує заміни, використовуйте лише оригінальну пробку виробництва компанії Kia або аналогічну, указану для вашого автомобіля. Використання невідповідної пробки горловини паливного бака може призвести до серйозної несправності паливної системи або системи контролю вихлопних газів.

УВАГА

У разі якщо протягом певного часу використовувався електричний режим, і двигун не запускався, з метою захисту паливної системи та двигуна система автоматично ввімкне режим обслуговування двигуна (EMM).

Отже, навіть якщо заряд батареї дозволяє використовувати електричний режим руху, система може запускати двигун, щоб захистити паливну системи та двигун.

Якщо автомобіль із паливом у баку не заправляти або не використовувати протягом понад 6 місяців, якість палива в паливній системі може погіршитися. Через це може виникнути корозія або блокування системи.

Рекомендується використовувати щонайменше 40 % залишку палива принаймні кожні 6 місяців, вибираючи гібридний режим (CS), і заправляти автомобіль новим паливом.