Пошук тільки за назвою
Головна сторінка > Керування вашим автомобілем > Буксирування причепів > Якщо ви вирішите буксирувати причеп

Якщо ви вирішите буксирувати причеп

Ось деякі важливі моменти, на які треба звернути увагу, якщо ви вирішили буксирувати причіп.

  • Подумайте про використання контролю хитання. Ви можете запитати в дилера пристроїв зчеплення про контроль хитання.

  • Не буксируйте причеп автомобілем протягом перших 2000 км (1200 миль), щоб дозволити двигуну правильно притертися. Недотримання цієї вимоги може призвести до значного пошкодження двигуна або трансмісії.

  • У разі буксирування причепа обов’язково проконсультуйтеся з уповноваженим дилером Kia або в партнерській сервісній компанії, щоб дізнатися більше про додаткові вимоги, наприклад, про буксирувальний комплект тощо.

  • Завжди водіть автомобіль на помірній швидкості (менше 100 км/год (60 миль/год)).

  • На довгому підйомі не перевищуйте швидкість 70 км/год (45 миль/год) або задану межу швидкості буксирування, залежно від того, що нижче.

  • У таблиці внизу наведено важливі відомості стосовно ваги:

Для Європи

Позиція

Smartstream G1.0 T-GDi

Smartstream G1.0 T-GDi MHEV

Smartstream G1.2

6M/T

7DCT

6M/T

7DCT

5M/T

Максимальна вага причепа [кг (фунти)]

Без гальмівної системи

450 (992)

450 (992)

450 (992)

450 (992)

450 (992)

З гальмівною системою

1 110 (2 447)

1 110 (2 447)

700 (1 543)

700 (1 543)

510 (1 124)

Максимальне допустиме статичне вертикальне навантаження на зчіпний пристрій [кг (фунти)]

75 (165)

Рекомендована відстань від центру заднього колеса до точки зчіпки [мм (дюйми)]

805 (31,7)

Вага причепа

A : навантаження на дишло

B: загальна маса причепа

Яка максимальна безпечна вага причепа? Він ніколи не повинен возити вантажі, більші, ніж максимальна безпечна маса причепа з гальмами причепа. Але навіть цього може бути забагато.

Це залежить від того, як ви плануєте використовувати свій причеп. Наприклад, швидкість, висота над рівнем моря, клас дорожнього покриття, зовнішня температура й частота використання автомобіля для тяги причепа — усе це має велике значення. Ідеальна маса причепа може також залежати від будь-якого спеціального обладнання, яке є на вашому транспортному засобі.

Навантаження на дишло причепа

A : повне навантаження на вісь

B: Максимальна маса автомобіля

Навантаження на дишло будь-якого причепа — важливий показник, оскільки воно впливає на значення повної ваги автомобіля (GVW). Ця вага складається з власної ваги автомобіля, вантажу, який можна в ньому перевозити, і пасажирів автомобіля. А якщо ви буксируєте причеп, то необхідно додати до повної ваги автомобіля ще й вагу дишла, оскільки автомобіль буде перевозити ще й цю вагу.

Навантаження від причепа з дишлом має становити не більше 10 % від загальної маси завантаженого причепа в межах максимально дозволеного навантаження на дишло.

Після того як ви завантажили причеп, зважте причеп, а потім навантаження на дишло окремо, щоб подивитися, чи правильно підібрано вагу. Якщо це не так, ви можете виправити її, просто перемістивши деякі вантажі в причепі.

УВАГА

Причеп

  • Ніколи не завантажуйте причеп з більшою вагою ззаду, ніж спереду. Передня частина повинна бути завантаженою приблизно на 60 % від загального навантаження на причеп; задня частина повинна бути завантаженою приблизно на 40 % від загального навантаження на причеп.

  • Ніколи не перевищуйте максимальну вагу причепа або тягово-зчіпного пристрою. Неправильне навантаження може призвести до пошкодження автомобіля та/або травм. Перевірте вагу й навантаження в комерційному центрі зважування або в офісі дорожнього патрулювання, обладнаному вагами.

  • Неправильно завантажений причеп може спричинити втрату контролю над автомобілем.