Automaatne juhtimine (mõnel mudelil)
Esiklaasi ülaservale paigaldatud vihmaandur (A) teeb kindlaks vihmasaju tugevuse ja juhib selle põhjal klaasipuhastite tööd. Pühkimiskiirust reguleeritakse automaatselt: mida tugevam on sadu, seda suurem on kiirus. Kui vihm lakkab, siis klaasipuhastid seiskuvad.
Pühkimisintervalli muutmiseks keerake kiiruse regulaatorit (B).
Kui süütelüliti või ENGINE START/STOP (mootori start/stopp) nupp on asendil ON ja klaasipuhasti lüliti on seatud režiimi AUTO, töötab klaasipuhasti süsteemi enesetesti teostamiseks ühe korra. Kui klaasipuhasteid pole vaja, siis lülitage need välja (0).
Kui süütelüliti või ENGINE START/STOP (mootori start/stopp) nupp on asendil ON ja tuuleklaasipuhasti lüliti on režiimis AUTO, olge järgmistes olukordades ettevaatlik, et vältida käte või teiste kehaosade vigastamist.
-
Ärge puudutage esiklaasi ülaserva otse vihmasensori kohalt.
-
Ärge pühkige esiklaasi ülaserva niiske või märja lapiga.
-
Ärge avaldage esiklaasile liigset survet.
-
Sõiduki pesemisel seadke klaasipuhasti lüliti asendisse Väljas (0), et peatada automaatpuhasti töö.
Kui kang on asendis AUTO, võivad klaasipuhastid auto pesemise ajal liikuma hakata ja viga saada.
-
Ärge eemaldage tuuleklaasi ülemises osas kaasreisija poolel asuva anduri katet. Süsteemi osad võivad viga saada ning auto garantii ei pruugi selliseid kahjustusi katta.
-
Talvel lülitage klaasipuhastid enne mootori käivitamist välja (0). Vastasel juhul võivad klaasipuhastid tööle hakata ja jää võib klaasipuhastiharjasid kahjustada. Enne tuuleklaasipuhastite kasutamist eemaldage alati kogu lumi ja jää ning sulatage tuuleklaas korralikult.
-
Esiklaasi toonimisel jälgige, et esiklaasi üleval keskel asuvale andurile ei satuks mingit vedelikku. See võib seotud osi kahjustada.